O FIRMIE

Historia

Nasza historia współpracy z firmą LAND ROVER rozpoczęła się w 1995 r. kiedy ówczesny importer samochodów ROVER zlecił nam wykonanie prac związanych z analizą potrzeb rynku i wprowadzeniem nowego produktu do swojej sieci.

Wywiązaliśmy się w pełni z tego zadania, a efektem ubocznym stała się fascynacja, która zdeterminowała nasze późniejsze działania.

Już w dwa lata później podjęliśmy się bardzo ambitnego zadania tworząc na użytek kopalń KGHM „Polska Miedź” S.A. pierwsze pojazdy specjalne przeznaczone do eksploatacji dołowej w ekstremalnie ciężkich warunkach, przekraczających znacznie założenia producenta.

Eksperyment się udał i do dnia dzisiejszego w podziemiach zagłębia miedziowego pracuje codziennie ponad sto jednostek z charakterystycznym, zielonym logo.

W dniu dzisiejszym jesteśmy znaczącym dealerem polskiej sieci Land Rover z wydzielonym oddziałem produkcji pojazdów specjalnych.

Nasza oferta obejmuje konstrukcje opracowane dla specjalistycznych firm cywilnych, ratownictwa, wojska oraz służb specjalnych.

Obsługujemy z równie dobrym skutkiem odbiorców indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz instytucje państwowe. Na użytek naszych strategicznych klientów utworzyliśmy serwis obejmujących swym zasięgiem połowę Polski. Nikt nam już nie chce uwierzyć, że zaczęło się od fascynacji…

Referencje

Ekologia

Postawiliśmy sobie jako jeden z głównych celów naszej działalności aby wszystko co robimy było przyjazne dla środowiska. Naszą troskę możemy potwierdzić:

  • Pozwoleniem na wytwarzanie odpadów decyzja nr 636/2016
  • Pozwoleniem na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza decyzja nr 166/2017

ZAPRASZAMY DO WSPOÓŁPRACY RÓWNIEŻ INSTYTUCJE I ORGANIZACJE

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub mają specjalne oczekiwania wobec zamówienia, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy

FORMULARZ KONTAKTOWY