OBSŁUGA

Gwarancja

Pojazdy o niskim poziomie konwersji objęte są standardową gwarancją producenta ( Land Rover ) przez okres 3 lat z ograniczeniem przebiegu do 100 tys. km.
Zobowiązania gwarancyjne realizują wszystkie ASO w Polsce i krajach UE. Informacje o funkcjonowaniu gwarancji w innych krajach udzielamy na życzenie (z uwagi na zakres i złożoność tego problemu). Na elementy stanowiące wyposażenie dodatkowe udzielamy oddzielnej gwarancji zgodnie z zaleceniami dostawcy (producenta) lub też przejmujemy te zobowiązanie na siebie.

Pojazdy o wysokim poziomie konwersji wyłączone są całkowicie lub częściowo z gwarancji, jaką udziela Land Rover. W takim przypadku przejmujemy na siebie w pełni zobowiązania gwarancyjne występując w roli producenta na warunkach będących przedmiotem indywidualnych ustaleń.

Serwis

Dysponujemy nowoczesną, oddaną do użytku w 2004 r. stacją serwisową o łącznej powierzchni ponad 1 000 m2świadczącą pełen zakres usług, w tym:

  • przeglądy,
  • naprawy mechaniczne,
  • naprawy elektroniki,
  • naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • wymiany i uzupełnienie specjalistycznego wyposażenia.

Posługujemy się nowoczesnymi technologiami oraz specjalistycznym sprzętem diagnostycznym zalecanym przez producenta samochodów.

Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami wyposażenia specjalnego.

Posiadamy liczny i dobrze wyszkolony zespół mechaników z dużym doświadczeniem w zakresie obsługi samochodów aktualnie produkowanych oraz modeli, które opuściły fabrykę wiele lat temu.

Dla zapewnienia sprawnej obsługi pojazdów zbudowanych na bazie samochodu Land Rover Defender umożliwiamy wykonywanie dużej części napraw i przeglądów w oddziałach serwisowych naszych klientów. Związane jest to z przeszkoleniem ekip serwisowych, dostarczeniem narzędzi specjalnych i dokumentacji technicznej użytkownikom, którzy wykorzystują większą ilość naszych pojazdów i posiadają zaplecze serwisowe o odpowiednim poziomie technicznym.

Utrzymujemy mobilny serwis realizujący naprawy na terenie całego kraju.

ZAPRASZAMY DO WSPOÓŁPRACY RÓWNIEŻ INSTYTUCJE I ORGANIZACJE

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub mają specjalne oczekiwania wobec zamówienia, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy

FORMULARZ KONTAKTOWY